Wydarzenia

Najnowsze

Ariya to elektryczny, kompaktowy crossover w kilku wersjach mocy i napędu. Kilka pierwszych egzemplarzy Nissana Ariya, niedawno zaprezentowanego w pełni elektrycznego coupé
Cyfryzacja w segmencie opon do samochodów ciężarowych oraz maszyn przemysłowych wprowadza ogromne zmiany w prowadzeniu pojazdów na co dzień, a także w zarządzaniu ich flotą.
Aż 40 modeli samochodów dostępnych na polskim rynku zmagało się o miano najlepszego w 10 kategoriach. W kategorii „Wnętrze Roku Wirtualnej Polski 2020” zwyciężył PEUGEOT 2008.
Honda Jazz weszła na polski rynek latem tego roku. Jest to czwarta generacja modelu, w ramach której pojawiła się bardziej przypominająca SUVa opcja Jazz Crosstar.
Notowane wiosną ponad 70-proc. spadki w produkcji samochodów to w dużej mierze konsekwencja przerwania globalnych łańcuchów dostaw.
Nowy PEUGEOT e-208 Allure Premium zdobył tytuł „małego elektrycznego samochodu roku” podczas pierwszej edycji nagród dla samochodów elektrycznych magazynu „What Car?”.
Polską ofertę Mitsubishi Motors wzbogaciły właśnie dwie nowe wersje dobrze ocenianego przez klientów SUV-a coupe Mitsubishi Eclipse Cross – Invite Plus SMART i Intense PRO, które w atrakcyj