Mercedes-Benz

Mercedes-Benz – niemiecka marka samochodów produkowanych przez koncern Daimler AG (uprzednio DaimlerChrysler AG), zaś wcześniej przez koncern Daimler-Benz, popularnie nazywana Mercedes. Pod marką tą produkowane są samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i autobusy. W kategorii samochodów osobowych, Mercedes-Benz uważany jest za jedną z najbardziej prestiżowych marek na świecie, zarazem jedną z najstarszych.

Artykuły o marce

Mercedes Benz Marco Polo 300d 237 KM AWD A/T -  wrażenia z jazdy
Każdy, kto używa w pracy pojazdu dostawczego, wie, jak istotne jest dopasowanie jego rozmiaru i funkcjonalności do konkr
5 listopada 2021 roku w warszawskim Centrum Nauki Kopernik rusza nietypowa wystawa pt. „Przyszłość jest dziś” – nietypowa, bo traktująca o tym, co dopiero będzie.
Pierwsza w Polsce fabryka silników i baterii elektrycznych do samochodów osobowych Mercedes-Benz została zlokalizowana w Jaworze, około 70 km na zachód od Wrocławia w gminie Jawor, na teren
Mercedes Klasy V niczym zdolna aktorka jest nastawiony na granie na siebie - wszechstronna, przyciąga spojrzenia, otwarta na różnorodne wyzwania.
Autor: Robert Gołaszewski. Wrażenia z jazdy hybrydą trzeciej generacji.
Rzucić okiem na prezentację w drodze do biura i omówić drobne zmiany ze swoim współpracownikiem w czasie telekonferencji?
Nowy Mercedes-Benz GLE wyróżnia się bogactwem innowacji.
88 Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie: 180 wystawców.
GTU - niemieckie stowarzyszenie nadzoru technicznego właśnie opublikowało raport najmniej awaryjnych samochodów używanych.
Do 2022 roku Mercedes-Benz  planuje wprowadzenie na rynek więcej niż 10 pojazdów z napędem całkowicie elektrycznym.
Ofensywa Mercedes-Benz nie słabnie i spotyka się z doskonałym odbiorem polskich klientów.