Ponad tydzień potrwają w tym roku Dni Otwarte w autoryzowanych salonach marki Jeep®. Okazja jest wyjątkowa – rodzina słynnych siedmioszczelinowych SUV-ów powiększyła się o nowy model. Jest nim produkowany na Śląsku, w zakładzie w Tychach, pierwszy w pełni zelektryfikowany model Avenger, który zdążył już zdobyć najważniejsze wyróżnienia w branży. Podczas Dni Otwartych nowy Jeep będzie dostępny w wynajmie SimplyDrive w cenie już od 1 100 PLN netto miesięcznie*.

a

Jeep Avenger od momentu swojego debiutu zwraca na siebie uwagę publiczności i ekspertów motoryzacyjnych, którzy zasypali go najbardziej prestiżowymi wyróżnieniami. W styczniu Avenger przyniósł marce pierwszy w jej 60-letniej historii tytuł europejskiego „Samochód Roku 2023” nadany przez międzynarodowe Jury Car of the Year (COTY). W marcu uzupełnił go o trofeum dla najlepszego „Rodzinnego SUV-a”, przyznane przez międzynarodowe kobiece jury w plebiscycie Women's World Car of the Year (WWCOTY). W zakrojonym na szeroką skalę konkursie pojazdów napędzanych paliwami alternatywnymi „Electric Awards” TopGear.com Avenger zwyciężył w aż dwóch kategoriach – „Elektryczne Auto Roku” i „Najlepszy Elektryczny Samochód Miejski”. Za najlepsze auto do miasta uznali go też Brytyjczycy w słynnym głosowaniu „Autocar Awards”.

a

Również dziennikarze w Polsce docenili ten wyjątkowy model. Avenger został zdobywcą tytułu „Miejskiego Samochodu Roku” w plebiscycie Wirtualnej Polski oraz, głosami czytelników magazynów Motor, Auto Moto oraz serwisu magazynauto.pl, zdobył tytuł Auto Lidera 2023 w kategorii miejskich SUVów i crossoverów.

Najnowszy Avenger to pierwszy w pełni zelektryfikowany model marki, pierwszy Jeep produkowany w Polsce i pierwszy, który zdobył prestiżowy, międzynarodowy tytuł „Car of The Year 2023” – Europejskiego Samochodu Roku 2023

Czym ten miejski bohater zachwycił międzynarodowe komisje eksperckie i czym może podbić nasze serca? O tym najlepiej przekonać się osobiście podczas Dni Otwartych, na które autoryzowani dealerzy marki Jeep zapraszają w dniach 16-23 czerwca. A jeśli ktoś po wizycie w salonie zdecyduje się na Avengera, będzie mógł skorzystać z wyjątkowej oferty abonamentu dla klientów flotowych SimplyDrive B2B:

  • Avenger Longitude z silnikiem benzynowym 1.2 z ratą od 1 100 zł netto miesięcznie (10% wpłaty własnej, 36 miesięcy, limit 10 000 km rocznie)*,
  • Avenger Longitude BEV z ratą od 1 700 zł netto miesięcznie (wpłata własna w wysokości równej dotacji w programie „Mój Elektryk”, 36 miesięcy, limit 15 000 km rocznie)

a

Avenger stanowi kamień milowy w dążeniu marki do zajęcia pozycji przyszłego lidera wśród producentów bezemisyjnych SUV-ów. Auto kryje legendarne DNA marki Jeep zamknięte w kompaktowej bryle o wymiarach skrojonych na zatłoczone ulice miast, funkcjonalnym designie, przestronnym wnętrzu i nowoczesnych opcjach napędu, z w pełni elektryczną wersją na czele. Ta ostatnia łączy nowoczesny napęd o mocy 156 KM z akumulatorem o pojemności 54 kWh, zapewniającym 30 km zasięgu po zaledwie 3 minutach szybkiego ładowania prądem stałym o mocy 100 kW. Na pełnej baterii zasięg zwiększa się do 400 km w mieszanych warunkach drogowych WLTP i do 550 km podczas jazdy miejskiej. Dla fanów tradycyjnych rozwiązań Avenger jest też dostępny z jednostką benzynową 1.2 GSE T3 z turbodoładowaniem.

Dealerzy Jeepa zapraszają do poznania modelu Avenger i pozostałych SUV-ów marki podczas Dni Otwarte organizowanych od 16 do 23 czerwca.