Sieć Circle K przygotowała wyjątkowe zniżki na paliwo na zbliżający się długi weekend – to kolejna odsłona rabatów, które firma zaproponowała klientom z okazji majówki. Od 29 maja od godz. 17:00 do 2 czerwca włącznie posiadacze karty lojalnościowej EXTRA będą mogli skorzystać z rabatu 30 gr/l na paliwa miles®.

Z myślą o zbliżającym się długim weekendzie, sieć stacji paliw i sklepów Circle K przygotowała specjalną promocję na zakup dowolnego paliwa. W jej ramach zaoferuje swoim klientom rabat w wysokości 30 gr/l na paliwa standardowe miles® lub paliwa premium milesPLUS® oraz 10 gr/l na LPG SupraGas. Zniżki będą obowiązywać od 29 maja od godziny 17:00 do 2 czerwca br. włącznie.

Warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie karty lojalnościowej EXTRA, którą można założyć również w momencie dokonywania transakcji. Rabat zostanie naliczony do maksymalnie 50l w ramach jednej transakcji. Każdy klient będzie mógł skorzystać z oferty dowolną ilość razy w okresie obowiązywania promocji.

Tankując paliwo na stacjach Circle K, można skorzystać z towarzyszącej promocji „EXTRA poranki z kawą” i wypić kawę za symboliczny 1 grosz. Jak skorzystać z oferty? Wystarczy przyjść z własnym kubkiem wielokrotnego użytku lub nabyć na stacji kubek termiczny i z niego korzystać podczas kolejnych wizyt. Dla osób, które zdecydują się na standardowy, jednorazowy kubek z dyspenserów dostępnych na stacjach, dowolna kawa będzie dostępna w równie atrakcyjnej cenie – za jedyne 99 groszy. Warunkiem skorzystania z tej oferty jest również zatankowanie min. 20 litrów dowolnego paliwa z użyciem karty EXTRA. Promocja trwa do 26 czerwca br.