Jeszcze bardziej wyrazisty, jeszcze bardziej komfortowy, jeszcze lepiej dopasowany do oczekiwań klienta – odświeżony Citroën C3 w czerwcu pojawi się w salonach sprzedaży. Nowe wydanie bestsellera francuskiej marki będzie dostępne już od 48 700 zł

a

Trzecia generacja Citroëna C3 zadebiutowała w 2016 r. i od tego czasu zdobyła serca przeszło 750 tys. klientów. Dzięki wprowadzonym teraz zmianom może wyruszyć po raz kolejny na podbój rynku!
Już na pierwszy rzut oka widać zmieniony przód nowego C3 – będzie on pionierem nowej stylistyki, która wkrótce pojawi się także w innych modelach marki. Choć samochód wydaje się teraz bardziej zadziorny, zachował jednak swój sympatyczny, pogodny styl. Jego stałym elementem są panele Airbump®, które w nowej wersji zostały nieco przeprojektowane.

a

Kolejną widoczną zmianą są kolory nadwozia i warianty jego wykończenia. Dostępne są także nowe zestawienia kolorystyczne wnętrza. Liczba kombinacji kolorystycznych wzrosła do 97, co czyni ten model wyjątkowym w swojej klasie. W środku C3 oferuje wysoki poziom komfortu dzięki fotelom spełniającym kryteria Citroën Advanced Comfort – unikatowego programu marki Citroën.