Pokazy Stunt Wars Poland są nieodłącznym elementem targów Poznań Motor Show. Dziś poznaliśmy nazwisko pierwszej gwiazdy, która zaprezentuje się podczas tegorocznej edycji wydarzenia.

q

Pokazy motocyklowego stuntu w trakcie Poznań Motor Show są gwarancją sporego zastrzyku adrenaliny dla widzów, biorących udział w targach. Podobnie jak w poprzednich latach za przygotowanie pokazów będzie odpowiadała ekipa Stunt Wars Poland.

a

Jedną z gwiazd, która wiosną pojawi się na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie Rafał „Stunter13” Pasierbek czyli światowa ikona i prawdziwa legenda akrobatyki motocyklowej. Znany na całym świecie zawodnik, team-rider Yamaha oraz Monster Energy. Wielokrotny Mistrz Świata, który ze swoimi pokazami był już na wszystkich kontynentach a przebieg na jednym kole ma większy niż niejeden zawodowy kierowca.

Co ważne, Stuntera13 będzie można zobaczyć nie tylko podczas pokazów. Na scenie, znajdującej się w pawilonie, znany zawodnik opowie zgormadzonej publiczności
o swojej drodze życiowej – od rozmarzonego chłopaka z małego miasta do światowej gwiazdy stuntu.

Organizatorzy targów zapewniają, że to nie wszystkie aktywności związane z obecnością Rafała na Poznań Motor Show. Więcej informacji na ten temat zostanie opublikowanych już niebawem.