Od 4 czerwca stanowisko Senior Directora w firmie Hyundai Motor Poland objął Paweł Miszkowski.

Nowy Senior Director Hyundai Motor Poland ukończył studia na Uniwersytecie Warszawskim. Karierę w branży motoryzacyjnej rozpoczął na początku lat 90., szybko awansując dzięki umiejętnościom sprzedażowym i menadżerskim. Przez ostatnich trzynaście lat pracował w strukturach firmy Mercedes-Benz, w Polsce – na stanowiskach Managing Directora oraz Członka Zarządu, a następnie w Czechach – na stanowiskach Szefa Działu Marketingu i Produktu na Europę Centralną (Polskę, Czechy i Austrię) oraz Członka Zarządu. 

W tym czasie odpowiadał m. in. za opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedażowych, marketingowych oraz cenowych firmy, współpracę z siecią dealerską i rozwój nowych narzędzi biznesowych. Podczas swojej kariery zawodowej odnosił liczne sukcesy, przyczynił się do znaczącego wzrostu sprzedaży sportowych modeli Mercedes-AMG na rynkach polskim, czeskim i austriackim.

Paweł Miszkowski urodził się w 1969 roku, jest żonaty i ma dwie córki. Jego pasją są jazda konna oraz jazda na motorze. Szczególnie interesuje się historią i kulturą europejską, jest wielbicielem włoskiego wina oraz skandynawskiego designu.

 „Bardzo się cieszę, że będę mógł wykorzystać wieloletnie doświadczenie w pracy dla luksusowej marki samochodowej w Hyundai Motor Poland. Uważam, że 80% biznesu samochodowej marki luksusowej i popularnej opiera się na tych samych czynnikach sukcesu: doskonale działających procesach sprzedażowych, ze szczególnym zwróceniem uwagi na najwyższą jakość obsługi Klienta oraz silnej i zmotywowanej sieci dealerskiej. Pozostałe 20% biznesu zamierzam poznać jak najszybciej, aby efektywnie budować coraz silniejszą pozycję Hyundaia w Polsce, maksymalnie wykorzystując niesamowity potencjał i dynamizm tej marki.” – powiedział Paweł Miszkowski.