7 września w Warszawie, Prezes Grupy PSA w Polsce David Guerin, zainaugurował projekt sieci Euro Repar Car Service, czyli wielomarkowej niezależnej sieci serwisów w Polsce, która będzie oferować swoim Klientom części z gamy Eurorepar – marki Grupy PSA.

Wagę projektu i znaczenie rynku polskiego dla Grupy PSA podkreśliła obecność Dyrektora Serwisu i Części Zamiennych Grupy PSA, Pana Christophe’a Musy oraz Dyrektora Serwisu i Części Zamiennych Grupy PSA, odpowiedzialnego za rynek europejski – Philippe’a Dauger’a.
Euro Repar Car Service to nowoczesna sieć warsztatów samochodowych obsługujących samochody większości marek i oferujących  kompleksowe usługi w zakresie: napraw mechanicznych, obsługi eksploatacyjnej, przeglądów okresowych, a także badań technicznych.
Poza obsługą serwisową i badaniami technicznymi zakres usług objemuje także standardowe przeglądy okresowe, w tym sprawdzenie stanu opon, akumulatora, sprzęgła, układu wydechowego i hamulcowego, usługi dodatkowe, w tym sprawdzenie układu klimatyzacji i ładowania oraz naprawy mechaniczne i diagnostykę.

Usunięto obraz.

Euro Repar Car Service to międzynarodowa marka, która została powołana przez Grupę PSA. Każdy warsztat Euro Repar Car Service ma dostęp do wiedzy eksperckiej, logistyki i szerokiej gamy części zamiennych Eurorepar. W ofercie na polskim rynku jest już 10 000 referencji części zamiennych przeznaczonych do samochodów większości marek.

Ofertę części  Eurorepar tworzy zespół wykwalifikowanych inżynierów, specjalistów do spraw jakości, a także pracowników z Działu Zakupów Grupy PSA. Ich wiedza i wieloletnie doświadczenie w produkcji części do fabrycznego montażu samochodów gwarantuje, że dostawcy części Eurorepar zostali starannie wybrani i sprawdzeni. Są czołowymi producentami części do aut większości marek.

 

Sieć warszatatów Euro Repar Car Sevice będzie posiadała stronę internetową wraz z lokalizacją warsztatów i znaną już z portali marek Grupy PSA funkcjonalnością – ON LINE BOOKING – umówienie wizyty przez internet.

 

Warsztaty sieci Euro Repar Car Service obsługują samochodów większości marek.Usunięto obraz.

Obecnie sieć Euro Repar Car Service to blisko 3000 serwisów przede wszystkim w Europie, w których można wykonać przegląd i dokonać naprawy samochodu dowolnej marki korzystając z części z gamy Eurorepar.

Aktualnie w Europie działa już 270 serwisów tej sieci w Niemczech, 290 we Włoszech, 620 w Hiszpanii, 1430 we Francji. Polska dołącza do tego grona.

Po konferencji prasowej w Warszawie podpisane zostały kolejne umowy na terenie Polski.

W gamie części zamiennych Eurorepar znajdują się części eksploatacyjne do wszystkich marek samochodów.

W przypadku pojazdów Grupy PSA, części Eurorepar przeznaczone są przede wszystkim dla pojazdów w wieku powyżej 3 lat.

Gama Eurorepar obejmuje 42 grupy towarowe składające się z ponad 10 000 części zamiennych.

W kolejnych latach w Polsce będą powstawały kolejne warsztaty.

Opr. T. M.