Przejdź do treści
Premiery

Po raz pierwszy w Polsce - premiera Opla Insignii GSi

W najbliższą środę 22 listopada, wszyscy odwiedzający IX Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market 2017, odbywające się na terenie hal EXPO XXI w Warszawie, będą mieli okazję zapoznać się z całą paletą tegorocznych nowości marki Opel. Główną atrakcją będzie Opel Insignii GSi. Polska premiera tej sportowej maszyny dla koneserów będzie miała miejsce na stoisku marki Opel, w hali nr 1 o godzinie 10.30, tuż po jej niedawnym światowym debiucie na Salonie Motoryzacyjnym IAA we Frankfurcie.   

a

„Nowa Insignia to jeden z kluczowych modeli w gamie marki Opel. Po wprowadzeniu w tym roku na polski rynek kolejnych wersji tego flagowego modelu – Grand Sport, kombi Sports Tourer oraz uterenowionej Country Tourer – nie zwalniamy tempa.” — powiedział Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny Opel Poland. „Teraz nadszedł czas na premierę Insignii GSi, czyli sportowej wersji dla klientów oczekujących czegoś specjalnego. Przyjmowanie zamówień na ten wyjątkowy samochód rozpoczniemy jeszcze w listopadzie.” – dodaje Mieczkowski.

Na stoisku firmy Opel w hali głównej będzie można zapoznać się również z pozostałymi tegorocznymi nowościami marki. Obok premierowej Insignii GSi z pewnością dużym zainteresowaniem odwiedzających będą się także cieszyć, od niedawna dostępne na polskim rynku, pozostałe wersje nowej Insignii – Grand Sport oraz Sports Tourer. Opel zadbał też o atrakcje dla fanów modnych crossoverów, którzy będą mogli zobaczyć dwie najnowsze propozycje marki w tym segmencie rynku, czyli miejskiego Crosslanda X oraz kompaktowego SUV-a Grandlanda X.

Komentarze specjalistów

Hubert Niedzielski

Dział Marketingu ŠKODA

Cieszymy się, że nasze dwa modele, Fabia i Octavia, są w tym roku zdecydowanie najpopularniejsze wśród klientów, decydujących się na zakup nowych aut. To wynik wielu lat realizowania konsekwentnej strategii i dużej dbałości w dostosowywaniu specyfikacji oraz oferty do potrzeb polskiego rynku.

Tomasz Chodkiewicz

Dyrektor sprzedaży Peugeot, Citroen, DS. Automobiles

Generalnie postawiliśmy sobie za cel pokazać się jeszcze raz na rynku flotowym. Zaczynaliśmy wszystko od początku. Nowy zespół, nowa strategia sprzedaży do firm.