Przejdź do treści
Technologie

Opony Goodyear z technologią SealTech na wyposażeniu najnowszego Volkswagena Arteona

Opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 klasy Ultra-High Performance, wyposażone w najnowszą technologię SealTech, zostały wybrane przez Volkswagena jako oryginalne wyposażenie nowego Arteona.

SealTech to najnowsza innowacja Goodyeara z zakresu wydłużonej mobilności, oparte na technologii uszczelniacza stosowanego
po wulkanizacji. System zabezpiecza uszkodzenia o średnicy do 5 mm w bieżniku opony, zapewniając doskonałe i zrównoważone osiągi.
W rezultacie w przypadku najechania przez samochód np. na gwoździa kierowca może zorientować się o tym fakcie dopiero podczas sezonowej wymiany ogumienia, gdyż osiągi jego pojazdu pozostają na niezmienionym poziomie. Oznaczenie SealTech będzie widoczne na bocznej ścianie opony.

“Z dumą poszerzamy naszą ofertę i wprowadzamy Goodyear SealTech w oponach dla nowego VW Arteon. Zainteresowanie rozwiązaniami z zakresu wydłużonej mobilności nieustannie rośnie, zarówno ze strony producentów samochodów jak i konsumentów. Z tego powodu kontynuujemy inwestycje w rozwój technologii takich jak SealTech, które zaspokajają wymagania naszych partnerów”, powiedział Nick Harley, dyrektor zarządzający ds. wyposażenia fabrycznego dla pojazdów osobowych Goodyear w regionie EMEA.

Nowy Volkswagen Arteon to czterodrzwiowy fastback, który imponuje innowacyjną lecz praktyczną konstrukcją. Aby zapewnić najlepsze wrażenia z jazdy, samochód można wyposażyć w opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 rozmiaru 225/55R17 97W i 245/45R18 96W z nową technologią Goodyear SealTech.

Komentarze specjalistów

Hubert Niedzielski

Dział Marketingu ŠKODA

Cieszymy się, że nasze dwa modele, Fabia i Octavia, są w tym roku zdecydowanie najpopularniejsze wśród klientów, decydujących się na zakup nowych aut. To wynik wielu lat realizowania konsekwentnej strategii i dużej dbałości w dostosowywaniu specyfikacji oraz oferty do potrzeb polskiego rynku.

Tomasz Chodkiewicz

Dyrektor sprzedaży Peugeot, Citroen, DS. Automobiles

Generalnie postawiliśmy sobie za cel pokazać się jeszcze raz na rynku flotowym. Zaczynaliśmy wszystko od początku. Nowy zespół, nowa strategia sprzedaży do firm.