Przejdź do treści
Flota i rynek

Nowe modele finansowania aut

Oferta finansowania Nissan Finance

Klient marki Nissan załatwi wszystkie formalności związane z zakupem samochodu, jego finansowaniem i ubezpieczeniem w Autoryzowanym Salonie Nissana.

Oferta finansowania Nissan Finance jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.

W Kredycie Nissan Klient ma możliwość dostosowania wysokości miesięcznej raty w zależności od okresu kredytowania i poziomu wpłaty własnej. Okres kredytowania w kredycie standardowym Nissan wynosi nawet 96 miesięcy. Oferta finansowania nie ogranicza się tylko i wyłącznie do produktów o tradycyjnym, miesięcznym systemie spłat.  Proponujemy również popularne obecnie tzw. kredyty „ balonowe”, np. 50/50 czy też 3x33 oraz last but not least  atrakcyjny i elastyczny Kredyt Select, dzięki któremu klient płaci niskie raty, np. w przypadku modelu Nissan Juke 1.2 Acenta  przy  3-letnim okresie finansowania i wpłacie własnej 30% rata wynosi tylko 735 zł. Kredyt Select to produkt, który umożliwia wymianę samochodu na nowy co dwa, trzy lata.

Firmom oferujemy korzystne warunki leasingu, dbając również o to, aby proces obsługi klienta przebiegał na jak najwyższym poziomie.

  •  Stałe raty leasingowe
  • Opłata wstępna od 0%
  • Okres leasingu od 24 do 60 miesięcy

Podobnie jak w przypadku kredytu wprowadziliśmy również Leasing Select, stanowiący rozwiązanie dla klientów zainteresowanych niska ratą. Dla wyżej wymienionego modelu, w 3-letnim okresie leasingu i z wpłatą własną 30%  rata netto to 475 zł.”

 

Krzysztof Kowalski

Nissan

Galeria

Komentarze specjalistów

Hubert Niedzielski

Dział Marketingu ŠKODA

Cieszymy się, że nasze dwa modele, Fabia i Octavia, są w tym roku zdecydowanie najpopularniejsze wśród klientów, decydujących się na zakup nowych aut. To wynik wielu lat realizowania konsekwentnej strategii i dużej dbałości w dostosowywaniu specyfikacji oraz oferty do potrzeb polskiego rynku.

Tomasz Chodkiewicz

Dyrektor sprzedaży Peugeot, Citroen, DS. Automobiles

Generalnie postawiliśmy sobie za cel pokazać się jeszcze raz na rynku flotowym. Zaczynaliśmy wszystko od początku. Nowy zespół, nowa strategia sprzedaży do firm.