Przejdź do treści
Dostawcze

NOWE KANGOO Z.E.: BARDZIEJ AUTONOMICZNE, SZYBSZE I ŁATWIEJSZE W ŁADOWANIU

Renault Pro+, specjalizujące się w ofercie samochodów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów biznesowych, zaprezentowało Nowe Kangoo Z.E. To nowa elektryczna furgonetka, posiadająca wiele innowacyjnych rozwiązań, która jest odpowiedzią na oczekiwania klientów oraz wyzwania w zakresie ochrony środowiska. W Polsce samochód jest już dostępny w cenie od 116 900 zł.

Nowe Kangoo Z.E. oferuje zwiększony o ponad 50% zasięg – 270 km zgodnie z normą NEDC(1) (200 km w rzeczywistych warunkach użytkowania w lecie) zamiast obecnych 170 km. Nowy akumulator trakcyjny połączony z nowym silnikiem i nową pompą ciepła pozwalają uzyskać najlepszy zasięg wśród lekkich elektrycznych samochodów dostawczych dostępnych na rynku.

r

Nowe Kangoo Z.E. ładuje się szybciej i łatwiej. Nowy, dwukrotnie mocniejszy układ ładowania umożliwia pełne naładowanie akumulatora w ciągu około 6 godzin, czyli krócej niż przez jedną noc oraz zwiększenie zasięgu o 35 km w ciągu 1 godziny ładowania. W ten sposób pomaga w optymalizacji dnia pracy. Nowe usługi mobilne – Z.E. Trip i Z.E. Pass – upraszczają ładowanie w ogólnodostępnych terminalach ładowania w Europie i ułatwiają klientom codzienną eksploatację elektrycznych samochodów dostawczych (usługi dostępne w zależności od rynku).

r

Kangoo Z.E. od momentu wprowadzenia na rynek w październiku 2011 roku sprzedało się w liczbie ponad 25 000 sztuk. Nowe Kangoo Z.E., produkowane we Francji, jest sprzedawane w Europie od połowy 2017 roku.

Komentarze specjalistów

Hubert Niedzielski

Dział Marketingu ŠKODA

Cieszymy się, że nasze dwa modele, Fabia i Octavia, są w tym roku zdecydowanie najpopularniejsze wśród klientów, decydujących się na zakup nowych aut. To wynik wielu lat realizowania konsekwentnej strategii i dużej dbałości w dostosowywaniu specyfikacji oraz oferty do potrzeb polskiego rynku.

Tomasz Chodkiewicz

Dyrektor sprzedaży Peugeot, Citroen, DS. Automobiles

Generalnie postawiliśmy sobie za cel pokazać się jeszcze raz na rynku flotowym. Zaczynaliśmy wszystko od początku. Nowy zespół, nowa strategia sprzedaży do firm.