Przejdź do treści
Wydarzenia
Flota i rynek

Grupa PSA inauguruje projekt sieci Euro Repar Car Service w Polsce

7 września w Warszawie, Prezes Grupy PSA w Polsce David Guerin, zainaugurował projekt sieci Euro Repar Car Service, czyli wielomarkowej niezależnej sieci serwisów w Polsce, która będzie oferować swoim Klientom części z gamy Eurorepar – marki Grupy PSA.

Wagę projektu i znaczenie rynku polskiego dla Grupy PSA podkreśliła obecność Dyrektora Serwisu i Części Zamiennych Grupy PSA, Pana Christophe’a Musy oraz Dyrektora Serwisu i Części Zamiennych Grupy PSA, odpowiedzialnego za rynek europejski – Philippe’a Dauger’a.
Euro Repar Car Service to nowoczesna sieć warsztatów samochodowych obsługujących samochody większości marek i oferujących  kompleksowe usługi w zakresie: napraw mechanicznych, obsługi eksploatacyjnej, przeglądów okresowych, a także badań technicznych.
Poza obsługą serwisową i badaniami technicznymi zakres usług objemuje także standardowe przeglądy okresowe, w tym sprawdzenie stanu opon, akumulatora, sprzęgła, układu wydechowego i hamulcowego, usługi dodatkowe, w tym sprawdzenie układu klimatyzacji i ładowania oraz naprawy mechaniczne i diagnostykę.

Euro Repar Car Service to międzynarodowa marka, która została powołana przez Grupę PSA. Każdy warsztat Euro Repar Car Service ma dostęp do wiedzy eksperckiej, logistyki i szerokiej gamy części zamiennych Eurorepar. W ofercie na polskim rynku jest już 10 000 referencji części zamiennych przeznaczonych do samochodów większości marek.

Ofertę części  Eurorepar tworzy zespół wykwalifikowanych inżynierów, specjalistów do spraw jakości, a także pracowników z Działu Zakupów Grupy PSA. Ich wiedza i wieloletnie doświadczenie w produkcji części do fabrycznego montażu samochodów gwarantuje, że dostawcy części Eurorepar zostali starannie wybrani i sprawdzeni. Są czołowymi producentami części do aut większości marek.

 

Sieć warszatatów Euro Repar Car Sevice będzie posiadała stronę internetową wraz z lokalizacją warsztatów i znaną już z portali marek Grupy PSA funkcjonalnością – ON LINE BOOKING – umówienie wizyty przez internet.

 

Warsztaty sieci Euro Repar Car Service obsługują samochodów większości marek.

Obecnie sieć Euro Repar Car Service to blisko 3000 serwisów przede wszystkim w Europie, w których można wykonać przegląd i dokonać naprawy samochodu dowolnej marki korzystając z części z gamy Eurorepar.

Aktualnie w Europie działa już 270 serwisów tej sieci w Niemczech, 290 we Włoszech, 620 w Hiszpanii, 1430 we Francji. Polska dołącza do tego grona.

Po konferencji prasowej w Warszawie podpisane zostały kolejne umowy na terenie Polski.

W gamie części zamiennych Eurorepar znajdują się części eksploatacyjne do wszystkich marek samochodów.

W przypadku pojazdów Grupy PSA, części Eurorepar przeznaczone są przede wszystkim dla pojazdów w wieku powyżej 3 lat.

Gama Eurorepar obejmuje 42 grupy towarowe składające się z ponad 10 000 części zamiennych.

W kolejnych latach w Polsce będą powstawały kolejne warsztaty.

Opr. T. M.

 
Komentarze specjalistów

Hubert Niedzielski

Dział Marketingu ŠKODA

Cieszymy się, że nasze dwa modele, Fabia i Octavia, są w tym roku zdecydowanie najpopularniejsze wśród klientów, decydujących się na zakup nowych aut. To wynik wielu lat realizowania konsekwentnej strategii i dużej dbałości w dostosowywaniu specyfikacji oraz oferty do potrzeb polskiego rynku.

Tomasz Chodkiewicz

Dyrektor sprzedaży Peugeot, Citroen, DS. Automobiles

Generalnie postawiliśmy sobie za cel pokazać się jeszcze raz na rynku flotowym. Zaczynaliśmy wszystko od początku. Nowy zespół, nowa strategia sprzedaży do firm.