Przejdź do treści
Premiery

Flagowy model Ssangyonga w swoim czwartym wcieleniu będzie jedną z premier podczas wrześniowej wystawy motoryzacyjnej IAA we Frankfurcie.

I z tej właśnie okazji koreańska marka przygotowała coś specjalnego – przedsięwzięcie pod nazwą "Rexton Trans Eurasia Trail". Weźmie w nim udział pięć nowych Rextonów, które odbędą podróż z Pekinu przez różne kraje Azji i Europy do Blenheim Palace niedaleko Londynu.

W sumie kawalkada ma do pokonania około 13 000 kilometrów. A to wszystko w ciągu 40 dni podroży. Co ciekawe, ekipa odwiedzi też Warszawę (prawdopodobnie w okolicach 7-10 września).

Następnie wszystkie egzemplarze Ssangyonga Rextona biorące udział w wyprawie pojadą zaprezentować się przed szeroką publicznością na targach frankfurckich.

Komentarze specjalistów

Hubert Niedzielski

Dział Marketingu ŠKODA

Cieszymy się, że nasze dwa modele, Fabia i Octavia, są w tym roku zdecydowanie najpopularniejsze wśród klientów, decydujących się na zakup nowych aut. To wynik wielu lat realizowania konsekwentnej strategii i dużej dbałości w dostosowywaniu specyfikacji oraz oferty do potrzeb polskiego rynku.

Tomasz Chodkiewicz

Dyrektor sprzedaży Peugeot, Citroen, DS. Automobiles

Generalnie postawiliśmy sobie za cel pokazać się jeszcze raz na rynku flotowym. Zaczynaliśmy wszystko od początku. Nowy zespół, nowa strategia sprzedaży do firm.