Przejdź do treści
Rodzinne
Vany

C4 Picasso jest liderem sprzedaży w segmencie minivanów w Europie.

Citroën pokazał że minivan może być atrakcyjny. Francuzi specjalizują się w tym segmencie.

W ubiegłym roku obie wersje nadwoziowe 5- oraz 7-miejscowa zostały poddane liftingowi zyskując zmodyfikowany wygląd, a przede wszystkim szereg rozwiązań technologicznych z zakresu autonomizacji i wygody. Model C4 Picasso zapoczątkował program Citroën Advaced Comfort ® czyli szeroko rozumianej definicji komfortu podróżowania i użytkowania samochodu, wykraczającej poza samo zawieszenie pojazdu. Legendarny styl i wygoda Citroëna dostępne są w specjalnej cenie i ofercie limitowanej zarówno dla klientów indywidualnych jak też flotowych.  Cennik Citroëna zaczyna się od kwoty 79 990 zł. Topowa wersja Grand Picasso 2.0 BlueHDi EAT6 Shine kosztuje 118 990 zł.

Galeria

Komentarze specjalistów

Hubert Niedzielski

Dział Marketingu ŠKODA

Cieszymy się, że nasze dwa modele, Fabia i Octavia, są w tym roku zdecydowanie najpopularniejsze wśród klientów, decydujących się na zakup nowych aut. To wynik wielu lat realizowania konsekwentnej strategii i dużej dbałości w dostosowywaniu specyfikacji oraz oferty do potrzeb polskiego rynku.

Tomasz Chodkiewicz

Dyrektor sprzedaży Peugeot, Citroen, DS. Automobiles

Generalnie postawiliśmy sobie za cel pokazać się jeszcze raz na rynku flotowym. Zaczynaliśmy wszystko od początku. Nowy zespół, nowa strategia sprzedaży do firm.